Vrijwilligersfestival op 7 november – zet de datum vast!

Op vrijdag 7 november is het weer zover: het Vrijwilligersfestival van Goeree-Overflakkee. Dit gezellige evenement vindt dit jaar plaats in de Grutterswei in Oude-Tonge en duurt van 16.00 tot 21.30 uur.

Vrijwilligersfestival flyer

Een feest voor iedereen

Het gratis festival wordt dit jaar voor de vierde keer georganiseerd door de gemeente en door vrijwilligersplatform GOvoorElkaar. Het evenement is bedoeld om alle vrijwilligers in de gemeente in het zonnetje te zetten. Het festival streek vorig jaar neer in Ouddorp. Dit jaar is Oude-Tonge aan de beurt. Er is een afwisselend programma met muziek, optredens, demonstraties en een gezellige markt met lokale ondernemers. Denk aan optredens van Gwendolyn Dance en Entertainment en rockbank Kelluf. Aangemelde vrijwilligers krijgen muntjes om te besteden in de foodtrucks of bij de marktkramen.

Ook voor jonge vrijwilligers 

De organisatie hoopt dit jaar meer jongeren te trekken en zet daar vooral met het avondprogramma op in. Niemand minder dan DJ Littel – op Goeree-Overflakkee een bekende naam- staat dan op het programma. Dat belooft een spetterende afsluiting te worden!

Meer informatie volgt

Het volledige programma volgt na de zomervakantie. Maar één ding is nu al zeker: het belooft een gezellig en inspirerend festival voor jong en oud te worden.

Aanmelden kan vanaf maandag 8 september op deze pagina over het Vrijwilligersfestival.