Interactieve werkgeversbijeenkomst op 8 oktober Zuid-Hollandse Eilanden & Haven
De bereikbaarheid van Zuid-Hollandse Eilanden & Haven staat opnieuw volop in de actualiteit. Zo is tussen 16 en 26 oktober een deel van de A15 afgesloten vanwege groot onderhoud. Daarnaast zijn vorige week onverwacht maatregelen genomen bij de oude Suurhoffbrug in de A15, richting de Maasvlakte. Werknemers, klanten en leveranciers krijgen daardoor te maken met extra reistijd.
Deze situatie laat opnieuw zien hoe belangrijk het is om als werkgever vooruit te kijken naar bereikbaarheid, hinder en alternatieve manieren van reizen. Op donderdag 8 oktober bespreken we wat er op u afkomt én wat u zelf kunt doen. De bijeenkomst vindt plaats in restaurant de Koningshoeve in Klaaswaal, van 15.30-19.00 uur. Schrijf u ook in.

Samen houden wij gebied ZHEH in beweging
Voor u als werkgever is de bereikbaarheid van uw organisatie essentieel. Medewerkers moeten hun werk kunnen bereiken, klanten verwachten een goede dienstverlening en leveranciers moeten op tijd kunnen leveren. Met grote infrastructurele projecten en toenemende druk op het wegennet is vooruitkijken noodzakelijk.
Wat kunt u verwachten?
- Hoe de toekomst van het wegvervoer eruitziet;
- Welke hinder u de komende periode kunt verwachten;
- Hoe u de bereikbaarheid van uw bedrijf kunt vergroten;
- Hoe u uw medewerkers kunt stimuleren de spits te mijden;
- Welke mogelijkheden er zijn om slim naar uw werk in de haven te gaan.
Programma
- 15.30 uur: Ontvangst
- 16.00 uur: Welkomstwoord
- 16.10 uur: Nederland groeit. De weg groeit niet mee
- 16.20 uur: Welke hinder kunt u als werkgever verwachten in gebied ZHEH?
- 16.40 uur: Maak van uw medewerkers spitsmijders
- 16.50 uur: Vervoersconcept ‘Slim naar uw werk in de haven’
- 17.00 uur: Break-outsessie met rondetafelsetting – ronde 1
- 17.30 uur: Break-outsessie met rondetafelsetting – ronde 2
- 18.00 uur: Netwerkborrel