Hulp nodig bij nieuwe vervoerspas? Kom naar de inloop!

Maakt u gebruik van het Dalvrij busabonnement van de gemeente? Dan heeft u vanaf dit jaar een nieuwe vervoerspas nodig. Heeft u vragen of hulp nodig bij de aanvraag? Kom dan naar de inloop bij GOwerkt 

bushalte vanuit de lucht

De organisatie die uw vervoerspas regelt, verandert. Daarom kunt u uw vervoerspas straks niet meer gebruiken. Met een nieuwe vervoerspas blijft u gewoon reizen met uw Dalvrij busabonnement. De gebruikers van het Dalvrij busabonnement hebben hier een brief over gekregen. 

Account aanmaken bij WijMobiel

Voor de nieuwe vervoerspas is het nodig dat u een account aanmaakt bij WijMobiel. Kinderen tot en met 12 jaar reizen gratis met u mee. Voor hen hoeft u geen Dal Vrij busabonnement aan te vragen. Gezinsleden en kinderen die wél recht hebben op een OV-abonnement, moeten een eigen account aanmaken via WijMobiel.

Inloop bij GOwerkt, Pascal 40 in Middelharnis

Op maandag, dinsdag en donderdag zijn medewerkers van de gemeente aanwezig om u te helpen. Zij beantwoorden uw vragen en helpen u bij het aanvragen van de nieuwe vervoerspas. De inloop is van 11.00 tot 13.00 uur. Kom gerust langs tijdens de inloop!

Meer informatie, kijk op de pagina over het Dalvrij busabonnement